Oleksiy Mushak: "МВФ більше не буде наполягати на земельній реформі. ..."

Oleksiy Mushak в facebook:

МВФ більше не буде наполягати на земельній реформі. Об этом сообщает 37kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент під час вояжу до Вашингтону проявив чудеса дипломатії та зняв це питання з порядку денного. У вузьких колах про це було відомо на наступний день після розмови Порошенка з керівником фонду Лагард. Зараз це стало публічною інформацією. Не хочу коментувати наскільки таке лобіювання в інтересах держави. Та чи там, де треба проявляється активність. Але факт є фактом.

Тепер у противників ринку землі на один аргумент ... менше. Виявляється всесвітнє фінансове кодле не спить та бачить як скупити всю українську земельку. Їм до нашої рідної матері святої землі в принципі ніякого інтересу нема. Не стомлююся повторювати, що надання права вільно розпоряджатися своєю землею - це, перш за все, інтерес українців. І можливість швидкого росту економіки та загального добробуту.

Разом з командою однодумців продовжую рухатися до запровадження повноцінного вільного ринку. На Grain Ukraine презентую загальну концепцію. А саме принципи та запобіжники запровадження ринку, консолідація земельних масивів, підтримка малих фермерів, оподаткування операцій купівлі-продажу с/г землі, розподіл бюджетних грошей від додаткових надходжень, фінансовий блок питань. Восени на виході буде 1 базовий та 5 супроводжувальних законів.

Із самого початку було зрозуміло, що ця реформа складна та непопулярна. Адже крім міфів про рідну матір тут сховано 1 млрд. тіньових доходів для чиновників всіх рівнів. Але, як казали древні Viam supervadet vadens або по-сучасному шлях здолає той, хто йде.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя